מאמרים בשיווק

קידום אתרים באינטרנט

פרסום באינטרנט, שיווק באינטרנט, קידום אתרים קפץ ב- 5 השנים האחרונות.

חמש שנים אחורה, ה שיווק באינטרנט היה רק פרוסה דקה בעוגת הפרסום שלא נדבר על קידום בגוגל, מי שמע על כך. חמש שנים עברו, והפרוסה גדלה. היא מהווה 3% מעוגת הפרסום השנתית בישראל, נתון שמגלם בתוכו כ-30 מיליון דולר.

קידום אתרים באינטרנט >> בניית אתרים

חברות רבות קיימות העוסקות בתחום בניית אתרים ו- קידום אתרים באינטרנט , לבחור את האחת שתבצע את בניית האתר, זו לא שאלה רק של מחיר.

כל בעל עסק, חשוב שישב ראשית עם עצמו וגם עם עובדיו ויגדיר מראש מהן מטרות האתר ומהו המינימום שהאתר חייב להשיג על מנת שיחשב כהצלחה.

קידום אתרים במנועי חיפוש

מנועי חיפוש הם רק אותם מנועים שלהם סורק רובוט – crawler ,שעובר על פני אתרים, סורק אותם ומאנדקס אותם לתוך המנוע חיפוש שלו , כשאנחנו מתכוונים קידום אתרים במנועי חיפוש , אנו מתכוונים למובלים שבהם: Google, Yahoo, msn שמובלים בעולם.

קידום בגוגל

גוגל כמנוע חיפוש מוביל בארץ ובעולם, הוא בעל האלגוריתם החכם ביותר, קידום בגוגל הוא ללא ספק הקשה ביותר ואף אחד, אבל אף אחד אינו יודע כיצד האלגוריתם של גוגל עובד באמת, בשוק זה של קידום אתרים, הכל נעשה דרך ניסיונות וניחושים מתוך מטרה ברורה להוציא ידע מעשי שבעזרתו ניתן לבצע ולספק קידום בגוגל.

אחסון אתרים

ישנם מרכיבים רבים שמשפיעים על קידום אתרים , כל פרט יכול לשנות את מיקומנו כלפי מעלה או כלפי מטה, אחסון אתרים זוכה גם כן להתייחסות, כאשר הרובוט של מנועי החיפוש סורק את האתרים ברשת הוא נותן משקל רב לשרת שבו מאוחסן האתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button