כתובתנו:
רח' קרליבך 12, ת"א 64730
טל:03-6134773
פקס:03-6134751
דוא'ל:
צור קשר

facebook

LegalPR

בישראל 2009 רשומים בלשכת עורכי-הדין למעלה משלושים אלף עורכי דין. הצורך לבלוט, להישמע ולהיראות הפך לחלק מהמשחק. חשיפה תקשורתית הפכה לכלי הכרחי וחסר תחליף במציאות התחרותית של עורכי הדין. לשם כך הקמנו את LegalPR .
LegalPR עוסקת במתן יחסי ציבור לעורכי דין בתחומים שונים, ביצוע חשיפה מתוחכמת, מקצועית וממוקדת בכלי התקשורת השונים, תוך שמירה על כללי האתיקה של לשכת עורכי הדין וכבוד המקצוע.
משרדנו מעניק למשרדי עורכי דין שירות מקצועי, אמין, דיסקרטי במידת הצורך, ומהיר.

"אורי אטון אסטרטגיה תקשורתית בע"מ", פועל מתוך תפיסה מקצועית ייחודית בשוק הישראלי, הנשענת על העקרונות הבאים:

1. כלי השיווק, פרסום, יחסי הציבור, קידום המכירות, המטרות המקצועיות והעשייה של כל גוף או בעל מקצוע בעל אינטרס ציבורי או מסחרי, צריכים להיות מסונכרנים ואחידים בהעברת המסרים לקהל היעד..
2. LegalPR המתמחה בשירותי תקשורת ויחסי ציבור, משמשת עבור הלקוח גורם מקצועי מנחה, מפקח ו/או מספק שירותים בקשת יחסי הציבור, קידום באינטרנט, וקידום מכירות. הפעילות מתבצעת לאור מטרות עורך הדין ו/או המשרד, חשיפה רצויה ונדרשת וכן פנייה יזומה לכלי התקשורת המתאימים.
3. בניגוד למשרדים אחרים, אנו מתמחים בטיפול בנושא ולא רק בטיפול בלקוח. כלומר, אנו ב- LegalPR - מאמינים בטיפול נושאי ובניכוס הנושא למשרד ו/או לעורך הדין, כך שהלקוח הופך למוביל דעה בתחום זה וכן מזוהה תקשורתית עם הנושא הרצוי.
4. אנו מאמינים, כי התחום המשפטי על גווניו וענפיו נוגע לכל נושאי חיי היום יום. היינו, כיום אין נושא חדשותי, צרכני או אחר שאין לו נגיעה משפטית, אותה נביא לכלל צרכני התקשורת.

אנחנו מאמינים שאין גוף קטן מדי או גדול מדי ליחסי ציבור. גם בארגונים הקטנים ביותר מתחוללים תהליכים העשויים לעניין את התקשורת ולהביא ליתרונות שיווקיים.
LegalPR מתמחה באיתור תהליכים אלו, קביעת הדרך הנכונה להצגתם לתקשורת, ואיתור כלי התקשורת הנכון לפרסומם.

למאמר בנושא יח"צ לעורכי דין

לפרטים נוספים צור קשר

 
בניית אתר אינטרנט
All Rights reserved to Uri Etun PR LTD. 2009