כתובתנו:
רח' קרליבך 12, ת"א 64730
טל:03-6134773
פקס:03-6134751
דוא'ל:
צור קשר

facebook

" המסע" - ניהול מסע בחירות

ההחלטה להתמודד בבחירות מוניציפליות או כלליות, מלווה בלבטים רבים, אך מרגע שהתקבלה ההחלטה מתחילה עבודה אינטנסיבית וחשוב שהיא תעשה באופן איכותי ויעיל.

איך ידעו עלי", "איך אני מעביר את המסרים", "איך אני נחשף למקסימום תושבים", "ואם יגלו שאני לא משלם כבר שנה ארנונה" הן רק חלק מהשאלות שאיתן את/ה המועמד צריך להתמודד במהלך מסע הבחירות.

ההצלחה בבחירות תלויה הרבה מאד בך המועמד/ת. התארגנות נכונה, העברת מסרים באופן חד וברור, בניית תדמית בצורה נכונה, חשיפה תקשורתית מקסימלית הם רק חלק מהדברים אשר משפיעים על הצלחת המועמד ועל מסע הבחירות.

בעידן הנוכחי של תקשורת רב ערוצית ( אינטרנט, טלוויזיה, בלוגים, עיתונות מקומית וכו') יש חשיבות רבה מאוד לנוכחות, לחשיפה ולמקסימום המגע שלך עם הקהל.

משרד "אורי אטון אסטרטגיה תקשורתית בע"מ" מתמחה במתן ייעוץ אסטרטגי, תקשורתי ותדמיתי, טיפול במצבי משבר, יחסי ציבור, דוברות וקמפיינים ציבוריים.

ניהול הקמפיין מתנהל במספר מישורים-

חשיפה - "אם אתה לא שם אתה לא קיים" - משרדנו נותן חשיפה אפקטיבית מרבית של המועמד בכלי התקשורת, של מטרותיו ושל תוכניותיו.

המסר - "המדיום הוא המסר" - משרדנו מבצע העברת מסרים מקצועית לכלי התקשורת בחדות ובמקצועיות, שירותי דוברות, שירותי הכנה לראיונות במדיה האלקטרונית והמודפסת, וזאת באמצעות קיום סימולציות ובניית ''תיבות מסר'' ספציפיות התואמות לאסטרטגיה הכוללת.

המשבר - משרדנו מתמחה בניהול משברים. במסע בחירות לא "הכל זהב" וחשוב לזהות את המשבר בשלב המוקדם ביותר, עוד לפני שיצא לתקשורת, על ידי בעלי אינטרסים, ולטפל בו.

יוזמה - משרדנו משמש יועץ תקשורת יוזם של פעולות נכונות עבור המתמודדים בהתאם לקהל היעד. , אנו מזהים "ספין" בנושא הנמצא על סדר היום הציבורי, הארצי והמקומי ומבססים את המועמד כמוביל דעה. כשיש לך מה לומר מקשיבים לך .

המשרד מתמחה בבניית מעטפת תקשורתית למועמד ושותף לתכנים שעולים בקמפיין: מצע, יעדים חזון, אירועים, אסטרטגית פרסום ושיווק וכו'.

מה נעשה עבורך:

1. בניית תוכנית אסטרטגית:

א. איפיון היישוב בו אתה מתמודד.
ב. הגדרת קהלי היעד אליהם יש לפנות.
ג. הגדרת סל המסרים שילווה את הקמפיין והמועמד.
ד. אבני דרך כרונולוגיות לביצוע.

2. בניית מערך תדמית:

א. בניית תוכנית מדיה לפרסום.
ב. עיצוב חומרי תעמולה:

    1) כתיבת סלוגן ובחירת צבעים מובילים לקמפיין.
    2) צילום מקצועי של המועמד.
    3) אתר אינטרנט דינמי.
    4) ניסוח, כתיבה והפצת מכתבים.
    5) מודעות.

3. שירותי יחסי ציבור ודוברות

א. יצירת קשר יומי עם הכתבים המוניציפאליים בעיתונות הארצית ועם הכתבים השונים בעיתונות המקומית.
ב. כתיבת והפצת הודעות לעיתונות.

כתבה בעיתון "הארץ"

לפרטים נוספים צור קשר

 
בניית אתר אינטרנט
All Rights reserved to Uri Etun PR LTD. 2009