כתובתנו:
רח' קרליבך 12, ת"א 64730
טל:03-6134773
פקס:03-6134751
דוא'ל:
צור קשר

__

אורי אטון יוביל את השקת הספר הדיגיטלי היהודי Jewish E-books בישראל

משרד יחסי הציבור וייעוץ התקשורת של אורי אטון, נבחר להוביל את מערך יחסי הציבור של חברת  Jewish E-Books

הספר הדיגיטלי הראשון והכשר. המכשיר, אשר עובר בימים אלו גיור על מנת להתאים לציבור קוראיו, צפוי לנחות בישראל לקראת סוף 2010, במקביל נבנית ספרית התוכן היהודי הדיגיטלית הגדולה בעולם.

לקריאה נוספת..

בנובמבר 2010, צפוי לנחות בישראל הספר האלקטרוני הכשר הראשון ה- Jewish E-Books.   את התכנים לספר האלקטרוני הכשר הראשון יוכלו הקוראים להוריד מאתר אינטרנט הנושא את אותו השם. הספריה של ה-Jewish E-Books תכיל בשלב הראשוני כ- 1000 כותרים במגוון רחב של נושאים: ספרי מדע ויהדות, סיפורת לבני נוער ומבוגרים, ספרי הגות, מחשבה ופילוסופיה יהודית.

 

ה- Jewish E-Books, עונה על הצורך של הקהילה הדתית להשתלב בעולם הטכנולוגי מחד ובשמירה על הסביבה מאידך. אתר האינטרנט של ה- Jewish E-Books, הינו אתר מאובטח המוגן על ידי מערכת מתקדמת לאבטחת מידע ושמירה על הפרטיות.

מנכ"ל חברת Jewish E-Books, יוסי לוי: "הספריה הדיגיטלית תאפשר ריכוז אלפי כותרים מתחומי עניין מגוונים – יהדות עכשווית, מדע, פילוסופיה, הגות וסיפורת במכשיר אחד. מדובר במיזם שבעיקרו יהדות עכשווית והמיועד לכלל הציבור- חילונים ודתיים כאחד".

הספר האלקטרוני (באנגליתeBook  או eReader) הינו למעשה מכשיר אלקטרוני חדשני, המיועד להצגת ספרים בפורמט דיגיטלי, על גבי מסך נייד. הספר האלקטרוני, הינו מכשיר המיועד להצגת ספרים דיגיטליים.

אורי אטון: "זהו אתגר מעניין ומעשיר המשלב תוכן איכותי עם טכנולוגיה עתידית. אין לי ספק שהציבור היהודי בארץ ובתפוצות ימצא במיזם עולם עשיר של ידע, תוכן איכותי ועניין רב".

 
בניית אתר אינטרנט
All Rights reserved to Uri Etun PR LTD. 2009