כתובתנו:
רח' קרליבך 12, ת"א 64730
טל:03-6134773
פקס:03-6134751
דוא'ל:
צור קשר

__

הטכנולוגיה שהופכת את משקפי השמש האופנתיים שלך - למשקפיים אופטיים

רבים מכם המרכיבים משקפי ראיה על בסיס קבוע מכירים את המקרה הבא: חיפשתם משקפי שמש בדגם החביב עליכם, השקעתם כסף רב וזמן, לא התפשרתם בבחירת המסגרת- אבל מה תעשו עם הצורך המובהק שלכם בעדשות אופטיות?

לקריאה נוספת

 

לחברת "בדולח תעשיות אופטיקה" פיתרון לבעיה. טכנולוגיה חדשה שהביאה לאחרונה לישראל, מאפשרת להפוך את משקפי השמש שלכם למשקפיים אופטיים, במקסימום דיוק ובמינימום זמן. הטכנולוגיה מאפשרת להחליף את העדשות המקוריות מבלי להסתכן באי-הדיוק שבהתקנת עדשה חדשה.

הטכנולוגיה עושה שימוש בתוכנה מתקדמת בשם DMT (DUAL MATCH TECNOLODGY) המסוגלת להפוך עדשות משקפי שמש (בין אם עדשות מלוטשת בצורה שאינה סטנדרטית או מסגרות ספורט קמורות [דוגמת משקפי Rudy project ו-Bolle ], הידועות כמסובכות ביותר להפיכה לאופטיות) לעדשות שמש אופטיות.

במשקפי ראייה רגילים, קיים מוקד אופטי בודד דרכו העין מסתכלת. היות ובעדשות קמורות, אין שטח אחיד, הטכנולוגיה יודעת לפזר את המרשם במוקדים שונים בעדשה וכך מנטרלת השפעות של גלים ועיוות בראייה, המאפיינות את העדשות הקמורות.

בעזרת מכונה משוכללת, חותכים את העדשות עפ"י קמירות המסגרת, ללא מגע ידי אדם ובאיכות דיוק מרבית.

יתרונותיה הבולטים של הטכנולוגיה הם בשמירת איכות העדשה המקורית, הן מבחינת האופטיקה והן מבחינת תופעות של עיוותים ו"גלים" המוכרים למרכיבי משקפיים.

בהבאת הטכנולוגיה לארץ ובהכשרת טכנאים מיוחדים להפעלתה הושקעו כרבע מיליון אירו.

 
בניית אתר אינטרנט
All Rights reserved to Uri Etun PR LTD. 2009