כתובתנו:
רח' קרליבך 12, ת"א 64730
טל:03-6134773
פקס:03-6134751
דוא'ל:
צור קשר

__

משרת החלומות בהיי טק ב- 4 שלבים

רוצים להגיע למשרת חלומותיכם ולהרוויח אלפי שקלים כל חודש? חושבים שאתם יכולים ליצור דמויות מיוחדות יותר מבאווטר? או תרים אחרי אפליקציות חדשות באייפון? אז עכשיו זה הזמן ללמוד אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בתחום! מרכז ההשמה HackerU, סולל לך את הדרך למשרה הנחשקת בתחום ההיי-טק.

לקריאה נוספת

מרכז ההשמה HackerU סולל לך את הדרך למשרת חלומותיך ב- 4 שלבים עד למשרה המבוקשת, רק ב- HackerU ניתן ללמוד את מקצועות המחשב העדכניים ביותר, מלגת לימודים ואפילו הבטחה למקום עבודה. אז מה הקאצ'? ובכן? אין! שיטת ארבעת השלבים של HackerU מוכיחה כי כדי להתברג בתחום התכנות או המחשבים יש לבדוק את התאמתו של המועד לתחום הנכסף.

אז אין זה עובד? ראשית,מגיע המועמד לשלב מיון - (נמשך כחודש - פעמיים בשבוע) כשמו כן הוא, השלב הממיין את המועמדים על בסיס ראיון אישי עם מראיין בכיר לבחינת התאמת המועמד לעבודה בחברה או אצל חברות הקשורות עמה, עוד לפני הרישום לקורס המיון. במסגרת שלב זה, הנמשך כחודשיים, לומד המועד חומר לימודי בהתאמה למסלול שבחר. לאחר תקופת לימודים זו תוכל החברה לזהות את המועמדים המתאימים להמשך ההכשרה, כאשר גם המועמד מגלה אם התחום הנבחר אכן מתאים לכישוריו ולציפיותיו. הקורס מתאים גם לתלמידים ללא רקע מקצועי מאחר והוא מלמד את יסודות התחומים.

כחלק מעקרונות המרכז לשמירה על מצוינות ורמת לימודים גבוהה, תלמיד שיעמוד בכל דרישות הקורס אך ייכשל בשלב המיון יקבל החזר כספי מלא, והוא לא יוכל להמשיך בלימודיו ב- HackerU.

לאחר שעבר בהצלחה את מבחן המיון, עובר התלמיד למסלול הכשרה המלא, הנלמד על ידיד המרצים הטובים ביותר בתחום הנבחר. ב- HackerU, מגוון רחב של קורסים הנלמדים באופן רציף לאורך כל השנה:

  • קורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע,
  • קורס אנימציה בתלת מימד.
  • קורס פיתוח תוכנה.
  • קורס בדיקת תוכנה – QA.
  • קורס האקינג – Hacking.
  • קורס בניית אתרים – Webmaster.
  • קורס עיצוב גרפי.
  • קורס מפתחי תוכנה ל- IPAD,Touch  IPOD ו- IPHONE.

לקראת סוף הקורס, הסטודנט יכול להתחיל מהתמחות בנושא לימודיו בעבור מלגה ב"סטודיו HD", הסטודיו של HackerU, הנפתח במיוחד למטרה זו. הסטודיו מספק, בין השאר, שירותי עיצוב גרפי, בניית אתרים וקידום אתרים ללקוחות במגזרים שונים בשוק. מעבר לניסיון שנצבר במסגרת הנ"ל, מקבלים הסטודנטים תגמול על עבודתם כמלגת לימודים. על אף שהסטודנט יכול להתמחות גם במקומות אחרים, רבים מהלומדים בוחרים לעשות זאת במסגרת הסטודיו.

HackerU, אשר חרטה על דגלה, יישום והכשרת עובדים, מתחייבת לדאוג להשמת הסטודנטים ושילובם בשוק העבודה לאחר סיום כל החובות הלימודיות שלהם. החברה מתחייבת למצוא עבודה לבוגרי הקורסים ניהול רשתות תכנות ובדיקות תוכנה. עם כל תלמיד נחתם הסכם, הכולל התחייבות להשמתו בסיום הקורס. החברה מקיימת קשר קבוע עם עשרות חברות הייטק וחברות מיקור חוץ בתחום זה, על-מנת להתאים את תכני ההכשרה לדרישות השוק העדכניות ביותר בכל נקודת זמן.

החברה מתחייבת, שבמקרה בו לא תימצא עבודה לתלמיד לפי תנאי ההסכם, התלמיד יהיה פטור לחלוטין מהחזר המלגה שניתנה לו, וכמו כן, יקבל התלמיד תשלום של 5,000 ש"ח נוספים.

בעולם המודרני בו צריך ללמוד קשה כדי להגיע למשרת החלומות הנכספת, צוות המרצים והתנאים של HackerU, מבטיחים כי תתחיל לצעוד בשביל ברגל ימין.

 
בניית אתר אינטרנט
All Rights reserved to Uri Etun PR LTD. 2009