כתובתנו:
רח' קרליבך 12, ת"א 64730
טל:03-6134773
פקס:03-6134751
דוא'ל:
צור קשר

__

ספר דיגיטלי ואלקטרוני- האגדה

בעידן הטכנולוגי של רשתות חברתיות, שיתוף קבצים, קניות קבוצתיות וחיים וירטואלים, הספריה הביתית מהווה ארכיב ארכיוני מהעולם הקדום. בעולם הזה, ייחודיות ומחיר טוב  הן מילות המפתח בחיפוש אחר מתנה איכותית לעצמך או לחבר אהוב. ה- Jewish E-Books, הסיפריה היהודית הדיגיטלית הגדולה בישראל, עונה על כל הדרישות.

 

שוק הספרים האלקטרונים מהווה כיום כ- 5.8% מכלל הספרים הנמכרים בארה"ב לפי שווי של 87 מיליון דולר ממכירות רק ברבעון השני של שנת 2010. על פי הערכות מומחים, עד שנת 2015, הסםרים האלקטרונים יהוו כ- 26% מסך הספרים הנמכרים ברחבי העולם וכ- 31% מסך כלל הספרים הנמכרים בארה"ב.

היתרונות של ה- E-Books על הספרים המודפסים משפיע על תנודתיות השוק הכלכלי וציבור הקוראים במספר דברים: ראשית, ישנו המאבק של הוצאות הספרים, הרשתות והסופרים- כאשר כולם מנסים להציג את מרכולתם בצורה הזולה והידידותית ביותר- כאן, המרוויחים העיקריים הם אנחנו, ציבור הקוראים אשר יקבל את התכנים היהודיים המוצעים ב- Jewish E-Books של מיטב הסופרים מהשורה הראשונה במחיר נמוך במיוחד (בין 19.90 ל- 50 שקלים- כמחצית מבחנויות הספרים) לאורך כל השנה- בלי מבצעים מיוחדים.

שנית, ה- E-Books, מתאים את עצמו לעולם הדיגיטלי שבו אנחנו חיים- עולם בו הספריה הביתית הולכת איתך לכל מקום, אתה יכול לסמן משפט, לשלוח לחבר שלך את הפרק (דרך הרשת החברתית) ולא לפחד שיעשה אוזניים בספר וכמובן לפרסם המלצות לספר באתר של ה- Jewish E-Books או דרך הרשת החברתית. יתרון נוסף של ה- Jewish E-Books, היא אפשרות הסיפרייה הוירטואלית: לא עוד קניית ספרים אלא סיפריית מנויים- השאלת מספר ספרים בכל הנושאים (הגות, ילדים, היסטוריה, פילוסופיה וייעוץ) כל חודש במחיר סמלי לכל החודש.

ולבסוף, השימוש ב- Jewish E-Books, הינו מהיר, זמין ונוח. ניתן לקרוא ספרים מכל ספר אלקטרוני- זאת בזכות הטכנולוגיה המיוחדת בה העבירו אתה קבצים לפורמטים אשר נתמכים בכלל הספרים האלקטרונים. את הספרים, ניתן לפתוח ולקרוא בכל מקום ללא תלות בחשמל ובאינטרנט זאת מאחר והקבצים שכבר הורדו לספר האלקטרוני, זמינים לקורא בכל זמן ובכל עת.

 

 

 
בניית אתר אינטרנט
All Rights reserved to Uri Etun PR LTD. 2009