כתובתנו:
רח' קרליבך 12, ת"א 64730
טל:03-6134773
פקס:03-6134751
דוא'ל:
צור קשר

__

מיתוג ופרסום

בעולם בו התחרות העסקית גבוהה הכרחי לשדר תדמית  נכונה, אחידה ומכוונת.
מטרת בנית תדמית היא להטביע חותם המבליט את החברה או הארגון  מול מתחריה, לייצר רמת אמינות גבוהה מול הלקוחות ולהניע אותם לפעולה.
תדמית נכונה מורכבת מבניית קונספט חזותי ומילולי  ובהקניית כלים להצגה נכונה ומדוייקת של המסר.

היום, יותר מתמיד מהוים הכלים התדמיתיים כלי הכרחי גם לאישים בתחומי העשייה השונים. פוליטיקה, מסחר, כלכלה ואפילו איתו מקום עבודה.

פרסום ומדיה
אנו עוסקים במיתוג ראשוני וניהול מיתוג - הקניית שפה גרפית מזוהה עם המותג , מתן סלוגן תדמיתי המבליט את יתרונות המותג על פני המתחרים וטיפול בכל האלמנטים הפרסומיים המתקשרים את מוצריה ושירותיה של החברה, מרמת המלל – הקופירייטינג ועד לרמת המיתוג, העיצוב והפקות הדפוס.
נטפל במסרים הראשיים, בהתאם לאסטרטגיה ולערכים שיקבעו כמובילים, ובמסרים משניים – הטבות, מבצעים והנחות תקופתיות, מותגים ומוצרים מתקדמים.

עיצוב תדמית, מיתוג באינטרנט וזהות עסקית מהווים חלק מרכזי ביכולת השיווקית ובהעברת מסרים מדוייקת.
אנו עוסקים בעיצוב תדמית לעסקים, ארגונים ואישים. עיצוב תדמית מכיל מרכיבים הקובעים את הזהות החזותית והמילולית של הלקוח
במטרה להבליטו מול מתחריו.

פרסום

תכנון ופריסת  אמצעי המדיה הנכונים לפרסום עבור קהל היעד שהוגדר: 
באופליין – עיצוב וקופירייטינג לפרסומות במדיה האלקטרונית והדיגיטלית, מודעות לעיתונים, גלויות/פלאיירים/שילוט/רול-אפים/אינסרטים/שילוט וכדומה.
באונליין – טיפול בקמפיינים השונים - קמפיין גוגל, בחירת מילות החיפוש הפופולאריות, ניסוח שיווקי ומכירתי לפי הצורך, עיצוב וכתיבת ניוזלטרים, דיוור אינטרנטי וקמפיינים יזומים באתרים הרלוונטיים, כולל שתפ"ים ובוקסות קבועות עם קישורים לאתר החברה – במידת הצורך.
טיפול בכל הפרסומים הקיימים, טיפול ושכתוב עמודי נחיתה בגוגל כולל ניסוח מחודש למודעות המילים והמודעות הקיימות בעיתונים לצורך חידוד המסרים ומיקסום התוצאות בתקציב הנתון.

יחסי ציבור

שינוי תדמית וחיזוקה נעשית בין היתר על-ידי עבודת יחסי ציבור מקצועית וממוקדת מטרה.
תדמית תקשורתית חיובית אינה מושגת רק על ידי "דחיפה" לאמצעי תקשורת, אלא על-ידי פעילות ממוקדת מטרה, על-פי תוכנית פעולה אסטרטגית המשרתת את הלקוח לאורך זמן.

לפרטים נוספים עבור שירותי מיתוג ופרסום צור קשר

 
בניית אתר אינטרנט
All Rights reserved to Uri Etun PR LTD. 2009